ENLV

Anna Barons Grupa

Anna Barons ir mēbeļu un interjera dizaina un ražošanas uzņēmumu grupa. Anna Barons uzņēmumi nodrošina interjera un mēbeļu dizaina pakalpojumus, mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanu, mīksto mēbeļu un tekstilizstrādājumu ražošanu un servisu.

Kopš 2007. gada Anna Barons, kas pazīstama ar savu dizaina, ražošanas un servisa kvalitāti, apkalpo savus klientus Latvijā, Zviedrijā, Austrijā, Krievijā, Nīderlandē, Beļģijā, Ēģiptē un citviet pasaulē.

 

Anna Barons zīmola ekspertīze tiek veidota un attīstīta trīs galvenajos centros, veidojot dizainu, mēbeles un vidi:

Dizaina kompānija Solid Concept funkcionē kā izpētes un attīstības centrs visai Anna Barons Grupai. Solid Concept ir vieta, kur produkts, interjera dizains un inženierrisinājumi sastopas.

Ražošana notiek Fine Line, grupas ražotnē, kas specializējas unikālu mēbeļu un interjera risinājumu izpildē grupas un individuāliem klientiem. Fine Line tāpat nodrošina piegādes, uzstādīšanas un restaurācijas pakalpojumus.

Fabric ciešā sadarbībā ar tehnologiem un galdniecības meistariem piedāvā tekstila izstrādājumu, aksesuāru un mīksto mēbeļu ražošanas un konsultāciju pakalpojumus. Fabric rada mīkstās mēbeles, aizkarus, gultasveļu un interjera aksesuārus.