ENLV
MONK
LIVING DECO
SCANDINAVIAN FAIRYTALE
RUSSIAN FAIRYTALE
NATURAL LIVING
MONK
MONK ir
LIVING DECO

Kolekcijas idejas sakņojas Latvijas Art Deco tradīcijās, kas sākotnēji veidojušās pagājušā gadsimta neatkarīgās Latvijas divdesmitajos un trīsdesmitajos gadus. Anna Barons  uzskata par savu pienākumu godināt un turpināt Latvijas galdniecības zelta laikmeta tradīcijas.

Living Deco kolekcijā Jūs saskatīsiet Art Deco laikmeta līnijas un izpausmes. Living Deco izmanto visa 20.gadsimta dizaina pasaules Art Deco pieredzi, kas izpaužas kolekcijas augstajā kvalitātē un raksturīgajā minimālisma pieejā. Šī kolekcija ir interpretācija par Latvijas un pasaules Art Deco mantojumu, piedāvājot Art Deco 21.gadsimtā jaunā kvalitātē.

Dizains Edgars Kaufmanis
SCANDINAVIAN FAIRYTALE

Kolekcijas iedvesma smelta no Skandināvijas tautu stilu un kultūru bagātības. Lai gan ar jaušamu dažādību savās izpausmēs, pēdējās desmitgadēs skandināvu dizainam raksturīgas vienkāršas līnijas, ģeniāla funkcinalitāte un minimālisms.

Anna Barons interpretācija ir novedusi pie rezultāta, kur vairākas no skandināvu dizaina labākajām īpašībām atrodamas katrā kolekcijas mēbelē. Īpaši līnijas un stilizācija, kā arī izvēlētie piezemētie, mierīgie krāsu toņi ir pamatā mūsu skandināvu dizaina stāstam šīs kolekcijas ietvaros.

Dizains Edgars Kaufmanis
RUSSIAN FAIRYTALE

Iedvesma Russian Fairytale kolekcijai nāk no bagātās tradicionālās krievu tautu kultūras. Anna Barons interpretācijas ceļš ir novedis pie rezultāta, kur vairākas no šīm ievērojamākajām kultūras vērtībām atspoguļojas kolekcijas mēbelēs. Ziedi un izvēlētās formas ļauj parādīt krievu tradicionālajam dizainam raksturīgo jaunā gaismā, izmantojot mūsdienu mēbeļu dizainu.

Dizains Edgars Kaufmanis
NATURAL LIVING

Natural Living kolekcija uzrunā tos, kas tiecas pēc pirmatnējā un vēlas to saskatīt mūsdienu dizainā. Kolekcijas centrālāis materiāls ir Latvijas upju melnozols. Tas ir patiesi neparasts materiāls, kas mainīs Jūsu attieksmi pret koku, un izpratni par to, kas ir dabīgs.

Šim tūkstošiem gadu upes gultnē gulējušam materiālam ir aura un faktūra, kam līdzīga materiāla Latvijā neatrast. Tas ir pieejams tik nelielā daudzumā, ka tikai labāko meistaru un  mūsdienu tehnoloģiju vienots darbs var attaisnot uz rezultātu liktās cerības. Natural Living ir drosmīga dizaina koncepcija, kas apvieno pirmatnējo enerģiju uz moderno pasauli, radot tiešām neatkārtojamus dizaina priekšmetus izcilākajiem interjeriem.

Dizains Mareks Birznieks